Informujte se o výhodném spoření u 199 modrá pyramida stavební spoření.

Modrá pyramida stavební spořitelna – stavební spoření KB.

Modrá pyramida stavební spořitelna je jednou z dominantních společností na českém finančním trhu, co se týká poskytování stavebního spoření. Modrá pyramida stavební spořitelna byla založena v roce 1994. Původně byla nazývána Stavební spořitelna Komerční banky. Změna názvu proběhla v roce 2005. Modrá pyramida stavební spořitelna byla zřízena a je vlastněna finanční skupinou Société Générale. 

Modrá pyramida stavební spořitelna – spoření pro každého.

Moudré spoření je název stavebního spoření od Modré pyramidy stavební spořitelny. Modrá pyramida stavební spořitelna vyřeší Vaše bydlení jednoduše a rychle. Moudré spoření pro nové klienty je nabízena s extra úrokem 2 % + 1 %. Moudré spoření pro stávající klienty stavební spořitelny nabízí již dvě varianty spoření, a to s rostoucím úrokem nebo extra úrok 2 % + 1 %. Spořit můžete také již pro Vaše děti v jakémkoli věku. 

Moudré spoření pro děti nazývané Spoření Mopísek je pro děti do 10 let. Je možné ho založit ihned po narození dítěte. Moudré spoření pro starší děti se nazývá Spoření Mopy Junior. Děti musí být ve věku od 11 – do 21 let včetně. Modrá pyramida stavební spořitelna Vám půjčí peníze na bydlení. Na rekonstrukci domu či bytu nebo výměnu oken můžete využít tzv. Rychloúvěr. Pokud máte naspořeny již své vlastní prostředky a splníte základní podmínky, pak tyto prostředky spolu s půjčenými můžete využít na financování Vašeho bydlení, a to úvěrem ze stavebního spoření. 199 modrá pyramida stavební spoření.

Modrá pyramida stavební spořitelna – výhodné financování bydlení.

Své bydlení můžete financovat výhodně právě u Modré pyramidy stavebního spoření. Bydlení financujete z uspořené částky na stavebním spoření nebo s úvěrem ze stavebního spoření. Modrá pyramida stavební spoření je výhodné spoření se statní podporou. Myslete na své děti, založte jim stavební spoření, a ť mají jistotu do budoucnosti. 199 modrá pyramida stavební spoření