Podpora mezinárodního obchodu s Banka hsbc

HSBC Bank plc – pobočka Praha – široká nabídka finančních služeb. 

HSBC Bank plc – pobočka Praha je pobočkou jedné z největších organizací poskytujících bankovní a finanční služby na světě. HSBC Bank plc – pobočka Praha je jednou z poboček rozvětvené mezinárodní sítě, která se skládá z více než 8000 poboček v 87 zemích a teritoriích v Evropě, Asii a Tichomoří, na amerických kontinentech, na Středním východě a v Africe. Skupina HSBC byla založena již v roce 1865.

HSBC Bank plc – pobočka Praha – nabídka korporátních bankovních služeb.

HSBC Bank plc otevřela pobočku v Praze v roce 1997. V poskytování bankovních služeb se zaměřuje hlavně na korporátní bankovnictví, finanční služby pro podporu mezinárodního obchodu, služby treasury a Cash Management. Vyškolený tým bankéřů se stará o korporátní klienty. Nabídnou Vám různá finanční řešení Vašich potřeb.

Tým profesionálních bankéřů Vám pomůže také ve Vašem podnikání i v zahraničí. Mezinárodní obchod je dalším hlavním zaměřením banky. Bankéři Vám založí účet i v zahraničí, aby obchodování bylo pro Vás, co nejvýhodnější. HSBC Bank plc – pobočka Praha Vám tak ulehčí vstup na mezinárodní trhy a své finance můžete mít plně pod kontrolou prostřednictvím internetové platformy HSBCnet.Banka hsbc

HSBC Bank plc – pobočka Praha – vyřeší Vaše potřeby v podnikání.

Staňte se klientem HSBC Bank plc – pobočka Praha, je to velice jednoduché. Využijte možnosti mít svého osobního bankéře, který s Vámi bude řešit všechny Vaše potřeby, požadavky a problémy. Služby banky jsou založeny na vztahu s klienty. Snažíme se do hloubky porozumět Vašim potřebám a Vašemu podnikání. S HSBC Bank plc – pobočka Praha se nikde neztratíte, poradíme Vám kdekoli na světě.