Nevíte vše o Banka ing ostrava úřední hodiny, čtěte s námi.

ING Bank N. V. – původně životní pojišťovna.

ING Bank N. V. patří do světově známé bankovní skupiny ING. ING Bank N. V. byla v minulosti jen životní pojišťovnou, ale dnes již nabízí od roku 1991 širokou škálu produktů v bankovní oblasti, ale i v odvětví pojišťovacím a v oblasti penzijního připojištění. Velkou výhodou banky je právě propojení všech těchto oblastí, kde klienti mohou získat opravdu vše na jednom místě. Pobočky banky najdete ve všech větších městech. 

ING Bank – produkty i pro fyzické osoby.

Od roku 2001 banka začala poskytovat produkty pro fyzické osoby, kdy přišla na trh s prvním produktem, a to spořicím účtem ING Konto. Následně nabídku pro fyzické osoby neustále rozšiřovala např. otevřením podílových fondů a v roce 2011 představila poslední produkt, kterým jsou termínované vklady. ING Bank produkty zajistí špičkový servis, jak drobné klientele, tak i korporátním klientům. Kompletní servis je zajištěn i v oblasti komerčního a investičního bankovnictví.Banka ing ostrava úřední hodiny.

Své finance svěřte bez obav do ING Bank, získáte zajímavé zhodnocení na spořicím účtu ING Konto. Neplatíte žádné poplatky. Peníze máte kdykoliv k dispozici bez sankcí. Spořit si můžete také na ING Termínovaném vkladu, kde máte garantovanou úrokovou sazbu po celou dobu vkladu. ING Bank Vám zhodnotí peníze a neplatíte poplatky. Pro Vás, kdo se nebojí riskovat, je připraven moderní způsob zhodnocování Vašich peněz, prostřednictvím ING Fondů. Banka ing ostrava úřední hodiny

ING Bank – silné zázemí banky.

Svou dlouholetou historií si vybudovala ING Bank silné zázemí. Všechny své transakce můžete sledovat 24 hodin denně prostřednictvím Internetového bankovnictví ING Bank. Získáte ho automaticky a bezplatně ke každému účtu ING Konto. Pokud jste vlastníkem mobilního telefonu iPhone nebo iPadu, pak můžete využívat také mobilního bankovnictví. ING Bank spolupracuje s Nadací Terezy Maxové a podporuje různé její projekty.