Informace o české bance o Běžný účet u fio banky jsou tu.

Fio banka – nová česká banka.

Fio banka je ryze českou bankou navazující na sedmnáctiletou historii Finanční skupiny Fio. Fio banka nabízí širokou škálu produktů pro fyzické osoby, ale i firmy. Banka pro svou dynamičnost získala i ocenění v roce 2011 a 2012 a v roce 2013 opět získala ocenění, a to za nejlepší osobní bankovní účet. Velmi úspěšná je banka také v obchodování s cennými papíry, kde získala 2. místo. Banka je subjektem s českými majiteli, kteří mohou být hrdi na svou banku. 

Fio banka – nulové poplatky za standardní služby.

Nabídka bankovních služeb je typická jako u ostatních bank. Patří sem bankovní účty pro fyzické osoby a podnikatele nebo zajímavý transparentní účet. Jedná se o speciální typ bankovního účtu, u kterého může široká veřejnost na internetu zhlédnout všechny detailní informace o transakcích a stavu finančních prostředků. Fio banka má nabídku výhodnou pro každého z Vás. Účty můžete spravovat z pohodlí domova rychle a jednoduše prostřednictvím Internetbankingu nebo Smartbankingu a opět zcela zdarma. Běžný účet u fio banky.

Nulové poplatky jsou také za platební styk na území České republiky a také při platbách se slovenskými bankami.  Fio banka šetří Vaše peníze, žádné poplatky za služby neplatíte. Velice zajímavé je i spoření a zhodnocení peněz klientů. V nabídce banky najdete spořicí účet Fio konto nebo termínovaný vklad. Mezi prestižní produkty spoření však ve Fio bance patří akcie a investice. Fio banka je největším českým obchodníkem s cennými papíry. Dominantní postavení na českém trhu má i v obchodování s akciemi přes internet. Fio banka je akcionářem a členem Burzy cenných papírů Praha.Běžný účet u fio banky

Fio banka – pobočky po celé ČR.

Fio banka má velkou pobočkovou síť po celé České republice, své služby poskytuje na téměř sedmdesáti pobočkách. Bankomatová síť se blíží téměř k samotné stovce a stále je rozšiřována. Klienti Fio banky mají deset výběrů z bankomatu za měsíc zdarma. S Fio bankou určitě ušetříte a pokud jste odvážnější, pak i výhodně vyděláte na burze při obchodování s akciemi. Fio banka Vám poskytne informace a poradí každému z Vás. Nedělá rozdíly mezi svými zákazníky.