Přinášíme Vám informace o Bonus české spořitelny

Česká spořitelna  - nejznámější česká banka.

Česká spořitelna je v dnešní době nejznámější a jednou ze čtyř největších bank v České republice. Česká spořitelna (ČS) je banka s dlouholetou tradicí. Nejstarším předchůdcem banky je Spořitelna česká, a to od roku 1825. V roce 2000 se banka stala členem rakouské Erste Group. Banka ovládá český bankovní trh právě pro její dlouholetou tradici a důvěryhodnost. Stále má bezkonkurenčně nejvíce klientů. Nabídka produktů je neustále zkvalitňována, aby splnila požadavky a potřeby svých klientů. Bonus české spořitelny

Česká spořitelna – bezkonkurenčně nejrozsáhlejší síť poboček.

Česká spořitelna je známá také svou bezkonkurenčně nejrozsáhlejší sítí poboček a bankomatů po celém území České republiky. Každá pobočka ČS Vám nabídne širokou škálou produktů a služeb, od běžných účtů, různých typů vkladních knížek, termínovaných vkladů a služeb platebního styku, úvěrů, až po nejmodernější služby elektronického bankovnictví. Česká spořitelna platební karty jsou jen jedním z dominantních produktů banky. Nechcete nosit u sebe velkou hotovost? Jezdíte často do zahraničí? Tyto služby Vám umožní platební karty České spořitelny. Vybrat si můžete z debetních nebo kreditních karet (úvěrových karet).

Rychlý a komfortní přístup k penězům na Vašich účtech nebo kreditní kartě získáte přes moderní službu České spořitelny, kterou je elektronické bankovnictví. Potřebujete si půjčit peníze? Financovat si bydlení nebo nakoupit vybavení do domácnosti? Chcete mít k dispozici finanční rezervu? Česká spořitelna úvěry splní svou nabídkou Vaše potřeby, velmi snadno a rychle. ČS spotřebitelské úvěry na cokoliv Vás nebudou při nákupech nijak omezovat. ČS jako jediná banka se snaží udržet si své klienty – studenty i po ukončení studia, nabídne Vám specializovaný účet pro absolventy. Bonus české spořitelny.

Česká spořitelna - ČS - banka nekonečných možností.

Stále ještě nekončíme s nabídkou bankovních produktů a služeb. Česká spořitelna Vám nabídne různé produkty a služby, je to banka nekonečných možností orientovaná na drobné klienty, malé a střední firmy, města, obce, ale i velké korporace. ČS jsme Vám blíž, jak zní její slogan. Zhodnoťte své peníze na termínovaných vkladech či spořicích účtech. Nebojte se investice do podílových fondů nebo obchodování s cennými papíry. Zabezpečte svou rodinu do budoucna, uzavřete si pojištění životní, na domácnost, pro své děti a mnoho dalších. Pobočky ČS nemusíte hledat, najdou si Vás sami.