U nás se dozvíte informace o Citibank a.s..

Citibank – služby v nejvyšší kvalitě.

Citibank je součástí velké finanční skupiny City, jedné z největších na světě. Má silné postavení ve všech zemích, kde si založila svou pobočku. Citibank chce a poskytuje své služby v nejvyšší možné kvalitě. Obsluhovat Vás budou dokonalý profesionálové, které se snaží si banka vychovat. Banka nerozlišuje chudé a bohaté klienty, ke všem se chová stejně. Prvořadý úkol je splnit přání a potřeby všech zákazníků. Citibank a.s.

Citibank – komplexní rozsah služeb.

Osobní přístup, komplexní rozsah služeb Vám poskytnou všechny pobočky Citibank. Mezi tyto služby patří např. i výběry hotovosti z 1440 bankomatů označených logem Cirrus/Maestro, neboť velice rozšířeným produktem banky jsou právě platební karty, a to úvěrové kreditní karty. Citibank karty Vám nabídnou řadu výhod a slev v obchodech. Citibank účty Vám zajistí spolu s baličky služeb komfort a vysokou úroveň bankovních služeb. Své peníze si můžete výhodně uložit i na spořicí účty a termínované vklady nebo je vhodně investovat.Citibank a.s. 

Citibank myslí na každého, i na ty, kteří potřebují si půjčit finance. Kreditní karty jsou využívány spíše jako finanční rezervy. CitiPůjčku můžete získat až do výše 600000 Kč, a to i bez ručitele. Peníze můžete použít na cokoliv, nemusíte na pobočku banky, bankéři přijdou přímo za Vámi na určené místo. Citibank šetří Váš čas. Máte již více půjček a chtěli byste mít jen jedinou, pak i to Vám banka splní. Vše Vám vyřeší konsolidace se CitiPůjčkou. Využít speciální nabídky půjčky mohou i podnikatelé a také lékaři a zubaři. Citibank a.s.

Citibank – Citi - online služby a zdarma.

Chcete obsluhovat své účty a peníze z pohodlí domova nebo kanceláře? Pak využijte internetové bankovnictví Citibank Online. Citibank Online ušetří Váš čas při komunikaci s bankou a informacích o Vašich platbách a financích. S bankou můžete být ve spojení kdykoli a kdekoli. K dispozici Vám je také telefonní bankovnictví, kde Vám splní Vaše požadavky telefonní bankéř. Hlavním cílem banky je spokojený zákazník. Všechny stížnosti jsou prověřovány a řešeny.