Peníze rychle od Click credit

Click Credit, s.r.o. – peníze, když je nejvíc potřebujete. 

Click Credit je nebankovní společnost, která poskytuje své finanční služby přes internet. Click Credit to jsou peníze od 1000 Kč až do 4999 Kč. Jedná se o tzv. Credit, tedy peníze, které potřebujete nutně v danou chvíli na pokrytí svých nenadálých finančních potřeb. Získat Credit můžete velice snadno a rychle. Při první žádost se musíte zaregistrovat, abyste získali potřebné peníze. Při dalších žádostech už není registrace nutná.

Click Credit – peníze, jako finanční rezerva.

Pokud peníze nepotřebujete ihned v den podání žádosti, potřebujete mít peníze jen jako finanční rezervu, ani to není problém. Click Credit s Vámi uzavře Rámcovou smlouvu, kterou se k ničemu nezavazujete a peníze můžete použít kdykoliv budete potřebovat. Než začnete tento Credit čerpat je nutné čerpání oznámit prostřednictvím SMS. Pokud tento Credit nečerpáte, pak nic neplatíte. Splatnost vyčerpaného Creditu je 30 dní. Tento termín si můžete prodloužit znovu o 30 dní. Za každých 1000 Kč zaplatíte poplatek ve výši 33 Kč. 

Credit je výhodnější než kontokorent nebo kreditní karta. Jeho čerpáním a následným celkovým splacením se nedostáváte do dalšího dluhu. Dlužnou částku tak stále nenavyšujete. Finanční služby Credit můžete využít opakovaně. Click Credit Vám pomůže překlenout různé finanční situace, kdy potřebujete jen menší finanční obnos.Click credit

Click Credit – to jsou peníze v pravý čas bez papírování.

Peníze získáte bez zbytečného papírování, stačí vyplnit online formulář s Vašimi základními údaji. Po odeslání vyplněného formuláře, ihned během okamžiku uvidíte, zda byla žádost schválena a v jaké výši. Následně Vám bude zobrazena Rámcová smlouva, kterou potvrdíte či odmítnete formou SMS podpisového vzoru, který Vám zašleme na mobilní telefon. Pak už jen následuje přeposlání finančního obnosu do 60 minut na Váš účet. Click Credit jsou peníze opravdu rychle, stačí jen click.