Řešíte své bydlení, informace O Čmss praha Vám určitě pomohou.

Českomoravská stavební spořitelna – stavební spořitelna jsou finance na bydlení.

Českomoravská stavební spořitelna je stavební spořitelna ČSOB velice známá pod názvem Liška nebo spoření s Liškou. Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS)má svůj základní produkt, kterým je právě stavební spoření s možností překlenovacích úvěrů, úvěrů ze stavebního spoření nebo také hypotečních úvěrů na řešení bydlení. V České republice působí od roku 1993.

ČMSS – rozšířila nabídku produktů.

Své produkty rozšířila ČMSS o spotřebitelské úvěry a postžirové konto. V nabídce je také široká nabídka penzijního připojištění nebo životní a rizikové pojištění. Stavební spoření od Lišky je nejvýhodnější a nejbezpečnější finanční produkt. ČMSS výhodně zhodnotí Vaše úspory. Roční výnos z vkladů až 3,15 % při splnění základních podmínek. 

ČMSS Vám ušetří čas i peníze vzhledem možnosti zřízení nejen stavebního spoření, ale i osobního účtu včetně platební karty či spořicího účtu. Nemusíte již běhat do další banky a založit vše u ČMSS. Online účet od Lišky Vám umožní ovládání účtu přes internet. Potřebujete finance i na jiné účely než na bydlení? Spotřebitelský úvěr od Lišky je připraven právě pro tyto účely. Peníze z tohoto úvěru použijte pro svou osobní potřebu. Úvěry jsou poskytovány nejen fyzickým osobám, ale i právnickým osobám, např. společenství vlastníků bytových domů nebo bytovým družstvům.Čmss praha.

Českomoravská stavební spořitelna neboli ČMSS – kde se nachází?

Hlavní sídlo ČMSS je v Praze. ČMSS pobočky se nacházejí prakticky na všech poštách, tedy i na vesnicích. Spoření si tedy může založit téměř každý v místě svého bydliště. Stavební spoření s Liškou si získala mnoho klientů. Pozice ČMSS na českém finančním trhu je velice stabilní. Pokud jste spokojeni se stavebním spořením s Liškou, máte možnost využít i ostatní bankovní produkty od ČMSS.