Splnit požadavky v oblasti financí si můžete u Commerzbank ag furt im wald

COMMERZBANK AG – působí také v ČR. 

COMMERZBANK AG je uznávaná banka na českém trhu, která zde působí od roku 1992. Svou první pobočku otevřela v Praze, v letech 1998 a 2001 otevřela kanceláře v Brně a Ostravě. COMMERZBANK AG je druhou největší bankou v Německu. Patří také k nejvýznamnějším bankám v Evropě. Svou působnost na českém trhu ještě rozšířila v roce 2007, kdy přibyla kancelář také v Plzni. V roce 2009 se spojily dvě silné německé banky Commerzbank a Dresdner Bank a tím vznikla silná univerzální Commerzbank v dnešní podobě. 

COMMERZBANK AG a její klientela v ČR.

Obsluha Commerzbank AG v České republice je zaměřena hlavně na privátní a firemní klientelu. COMMERZBANK AG má ve svém portfoliu firmy s německým zázemím, ale i střední a velké české společnosti. Široká nabídka produktů a služeb splní požadavky a přání každého klienta. Banka poskytuje základní produkty, kterými jsou běžné účty, platební karty včetně internetového bankovnictví a také složitější možnosti financování. 

Z oblasti financování můžeme jmenovat např. provozní a investiční financování, dluhopisy, cenné papíry a další. V nabídce nechybí ani devizové a peněžní transakce. Banku tedy může každý využívat pro své tuzemské i zahraniční obchody. COMMERZBANK AG je k dispozici německým firmám podnikajícím v České republice, ale také českým firmám provozující zahraniční obchod v Německu.Commerzbank ag furt im wald.

COMMERZBANK AG – ví, co potřebujete.

Pro svou dlouholetou působnost na českém trhu, poznala COMMERZBANK AG specifika a právní prostředí. Její služby jsou poskytovány právě na základě těchto poznatků a zkušeností. COMMERZBANK AG je tu pro Vás, ví, co potřebujete. U banky budete mít svého poradce, který Vám zajistí i kontakty a poradce v rámci celosvětové pobočkové bankovní sítě. Commerzbank ag furt im wald