Vylepšete si Vaši finanční situaci úvěry od Diskuse proficredit

PROFI CREDIT Czech a.s. – člen skupiny Profireal Group.

PROFI CREDIT poskytuje úvěrové finanční služby nejen v České republice, ale i v dalších zemích střední a východní Evropy. Nebankovní společnost PROFI CREDIT je členem nadnárodní finanční skupiny Profireal Group. Nabízí úvěrové produkty prostřednictvím sítě úvěrových poradců. Společnost má však i kamenné pobočky. Od svého vzniku v roce 1994 se specializovala společnost PROFIREAL na obchod s nemovitostmi, odkupem a správou pohledávek.

PROFI CREDIT Czech a.s. – úspěšný poskytovatel úvěrů a půjček.

V roce 2000 začala PROFI CREDIT již pod svým názvem poskytovat finanční půjčky a úvěry nepodnikajícím fyzickým osobám.  Svou nabídku v poskytování půjček a úvěrů pro podnikatele a firmy rozšířila v roce 2003. Nebankovní společnost PROFI CREDIT se stala úspěšným a významným poskytovatelem půjček a úvěrů na českém trhu.  Úvěry pro fyzické osoby jsou rozděleny dle výše poskytnutého úvěru, tj. zaměstnanecký úvěr ve výši od 10000 Kč do 166000 Kč. Pak je to úvěr 4999 Kč. 

Zaměstnanecký úvěr i úvěr 4999 Kč získá každý občan se stálým příjmem ze zaměstnání a po zkušební době, z výsluhové renty, starobního nebo invalidního důchodu. Získat úvěry však mohou i osoby na mateřské dovolené. Úvěr 4999 Kč je jednoduchá forma úvěru, pokud potřebujete rychlou finanční pomoc. Nemusíte dokládat žádné doklady a potvrzení o příjmech. PROFI CREDIT Vám pomůže z finanční tísně.Diskuse proficredit.

PROFI CREDIT – úvěry i pro podnikatele.

Nabídku úvěrů od společnosti PROFI CREDIT ocení i začínající podnikatelé, kteří mohou získat tzv. Startovací úvěr. Nemusí dokládat žádné příjmy ani podnikatelský záměr. Pro poskytnutí úvěru je potřeba doložit ručitele s potřebnými příjmy nebo zástava nemovitosti. Další možností úvěru pro podnikatele je Překlenovací úvěr a Účelový úvěr. PROFI CREDIT má finanční řešení pro každého. Žádat o úvěry můžete na pobočkách společnosti nebo zavolat zdarma na telefonní linku uvedenou u nabídky společnosti.