Chcete více informací o Diskuze provident

Provident Financial s.r.o. – nebankovní společnost nejen v ČR.

Provident Financial s.r.o. má dlouholeté zkušenosti s poskytováním půjček. Provident Financial vznikla v roce1880 ve Velké Británii. Do České republiky se dostala v roce 1997. Je členem mezinárodní skupiny International Personal Finance. Tato nebankovní společnost působí i v dalších pěti zemích světa, a to na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Rumunsku a v Mexiku. 

Provident Financial – krátkodobé nebankovní půjčky pro domácnosti.

Každá domácnost může získat bezúčelnou krátkodobou nebankovní půjčku, bez ručitele, bez skrytých poplatků a sankcí. Provident vyhrál první místo, jako poskytovatel nejetičtějších nebankovních půjček v Česku. Půjčku můžete získat v hotovosti nebo převodem na účet. Půjčky jsou sjednávány online a následně budete navštíveni obchodním zástupce společnosti.

Provident má více než 3000 obchodních zástupců, kteří s Vámi vše dořeší. Půjčky můžete získat od 4000 Kč do 80000 Kč. Máte záznam v bankovním či nebankovním registru? I v tomto případě můžete získat půjčku Provident. Všechny potřebné informace Vám sdělí obchodní zástupce, který Vás navštíví a posoudí Vaši žádost o půjčku. Ke každému klientovi přistupuje individuálně. Provident půčjku můžete získat ještě v den podání žádosti. Pro Provident nic není nemožné.Diskuze provident

Provident Financial -  férový přístup, vše jasné a přehledné.

Jednoduchá a přehledná smlouva Vás přesvědčí o férovém jednání společnosti Provident. Ve Smlouvě o půjčce jsou uvedeny všechny důležité údaje nejen o žadateli a poskytovateli, ale hlavně o půjčce. Pokud něčemu nerozumíte, vše Vám vysvětlí obchodní zástupce, který čeká na Vaše dotazy u Vás doma. Provident netlačí na své zákazníky při podpisu smlouvy, nemusíte smlouvu ihned podepisovat, sami se rozhodnete, kolik času potřebujete na přečtení.