Seznamte se s - Equa bank cz

Equa Bank -  oceněná banka.

Equa Bank nabízí transparentní a jednoduché služby, za které získala tři ocenění v soutěži Zlatá koruna 2013. Equa Bank vznikla převzetím původní banky Banco Popolare Česká republika, a.s. a vstoupila na český trh v roce 2011. Je jedinou bankou, která se umístila v soutěži hned ve třech kategoriích. Jejími oceněnými produkt y jsou RePůjčka, Hypotéka a Běžný účet. Tyto produkty jsou také klíčovými produkty banky a svědčí o tom, že i jednoduché produkty mohou být velice výhodné. Equa bank cz.

Equa Bank – ví, jak ušetříte.

Chcete ušetřit peníze ve své bance? Chcete získat výhodnější půjčku? Pak máte možnost vyzkoušet si Equa Bank, která má pro Vás připraven běžný účet se zkušební dobou 3 měsíce zcela zdarma. Equa Bank Vám ušetří nemalé peníze. Běžný účet je jednoduchý a férový, po dobu 3 měsíců je zcela zdarma. Pokud bude na Vašem účtu měsíčně připisována částka minimálně 10000 Kč, pak i nadále máte účet zcela zdarma. Doplňkem k tomuto účtu je samozřejmě internetové bankovnictví, které je také zcela zdarma.Equa bank cz.

K účtu získáte samozřejmě i tzv. multiměnovou embosovanou platební kartu, ke které si můžete přes internetové bankovnictví zřídit další účty v cizí měně. Zcela zdarma jsou i výběry v hotovosti ze všech bankomatů i ostatních bank po cele České republice. Equa Bank šetří Vaše peníze, myslí na své klienty. K běžnému účtu si můžete sami zřídit i spořicí účty. Banka Vám nejen peníze zhodnotí, ale také půjčí. Využít můžete různé druhy hypoték a půjčku nazývanou RePůjčka. RePůjčka získala právě jedno z nejvyšších ocenění v úvěrové kategorii, a to 1. místo. Principem je výměna Vaší stávající půjčky za ještě výhodnější půjčku za velice výhodných podmínek. Equa bank cz

Equa Bank – levná a výhodná.

Nechcete platit poplatky za vedení účtu? Proč máte platit za výběry z bankomatu, když jde o Vaše peníze? Chcete provádět transakce z pohodlí domova a ještě zcela zdarma? Pak si založte účet v Equa Bank. Nemusíte nikam chodit, účet si založíte online přes internetové stránky. Equa Bank je opravdu levná a výhodná, téměř bez poplatků. Přesvědčte se sami, vyzkoušejte si účet na 3 měsíce zcela zdarma bez jakékoliv podmínky.