Bližší informace o Era poštovní spořitelna pobočky Vám poradí.

Poštovní spořitelna – součást ČSOB.

Poštovní spořitelna poskytuje bankovní služby široké veřejnosti, která si raději zajde na poštu než do banky. Je součástí skupiny ČSOB. Poštovní spořitelna má mnoho poboček na území České republiky. Pobočky jsou umístěny nejen ve velkých městech, ale také i na vesnicích, jelikož pošty jsou dnes téměř v každé vesnici. Kvalita služeb a nabídka produktů spořitelny je srovnatelná s ostatními bankami. Své služby nabízí také podnikatelům a firmám nebo obcím a neziskovým organizacím.

Poštovní spořitelna – produkty pod hlavičkou Era.

O produkty můžete žádat na specializovaných Era finančních centrech nebo na pobočkách České pošty. Poštovní spořitelna - Era se vyrovná svou nabídkou ostatním bankovním institucím. Nabídne Vám Era osobní účet pro každého, a to i pro děti od 10 let. K účtu získáte i platební kartu a elektronické bankovnictví. Spoření Vám zajistí formou spořicího účtu s názvem Era červené konto nebo vkladní knížkou.

V Poštovní spořitelně můžete žádat i o spotřebitelský úvěr, hypotéku, pojištění nebo stavební spoření. Poštovní spořitelna splní Vaše požadavky, snadno a s přehledem. Pro každého, kdo nerad stojí ve frontách v bance či na poště je tu výběr z bankovnictví na dálku. Toto bankovnictví zahrnuje Era portál – nové internetové bankovnictví, Era mobilní bankovnictví, Era telefonní bankovnictví a Era smartbanking. Je opravdu z čeho vybírat.Era poštovní spořitelna pobočky. 

Poštovní spořitelna – má stabilní pozici na bankovním trhu.

Vzhledem k nabídce poskytovaných produktů a služeb, které může Poštovní spořitelna poskytovat nejen ve městech, ale i na vesnicích, má stabilní pozici na bankovním trhu. Zároveň je součásti skupiny ČSOB, což ji staví do výhodné pozice mezi bankami. Klienti Poštovní spořitelny mohou vybírat i z bankomatů ČSOB. Dva výběry měsíčně mají zcela zdarma. Poštovní spořitelna je dostupná a velice oblíbená svou rozmanitou nabídkou produktů. Era poštovní spořitelna pobočky