Kdo je Evropsko ruská banka ve ztrátě, čtěte s námi. 

Evropsko-ruská banka – banka s ruským kapitálem.

Evropsko- ruská banka (ERB) je první a zatím jedinou bankou s ruským kapitálem, která získala bankovní licenci na území Evropské unie. Evropsko-ruská banka byla jako první otevřena v roce 2009 v Praze a v roce 2010 pak v Karlových Varech. Jak už vyplývá z názvu banky, jedná se prioritně o služby mezi Českou republikou a Ruskem. Banka poskytuje také bankovní služby na vysoké mezinárodní úrovni.

Evropsko-ruská banka – univerzální banka. 

ERB je univerzální bankou, neboť nabízí bankovní služby pro fyzické osoby a firmy. Své služby poskytuje na mezinárodní úrovni, domluvíte se zde v českém, ruském nebo anglickém jazyce. Evropsko-ruská banka vyřídí Vaše požadavky výhodně a rychle. Zahraniční bankovní převody mezi ČR a Ruskou federací jsou opravdu bezkonkurenčně rychlé a cenově výhodné. Platební styk je možné provádět v různých cizích měnách. 

Nabídka bankovních produktů je opravdu pestrá. Základním produktem je běžný účet na provádění běžných transakcí. Využít můžete různých možností dlouhodobého zhodnocování Vašich úspor na termínovaných vkladech nebo spořicích účtech. Své prostředky můžete kontrolovat prostřednictvím internetového bankovnictví. Vlastní prostředky můžete čerpat platebními kartami společnosti Visa. Evropsko-ruská banka Vás překvapí svou rychlostí a spolehlivostí.Evropsko ruská banka ve ztrátě.  

Evropsko-ruská banka – stabilně vysoké úroky.

Evropsko-ruská banka Vás skutečné potěší svými vysokými úroky. Vaše peníze budou velice výhodně zhodnoceny na spořicích účtech. Vysoké úrokové sazby si drží banka stabilně, není to jen lákadlo na klienty. Běžný účet budeme mít téměř zdarma, platíte jen odchozí platby, i to je velice zajímavé. Banka umí zaujmout a nabídnout zajímavé výhody a zhodnocení.