Poznejte blíže Konsolidace air bank.

Air Bank  - banka jaká tu ještě nebyla.

Air Bank je bankou, která se chce odlišit od ostatních bank. Je členem skupiny PPF, jedné z největších finančních skupin. Air Bank vstoupila na český bankovní trh v roce 2011. Její hlavní doménou je internetové bankovnictví nové generace, které je na vysoké úrovni. Banka naslouchá svým klientům a snaží se vyhovět jejich přáním a požadavkům. Pokud chcete využívat banku jen pro běžné bankovnictví, pak dobrou volbou je banka Air Bank.

 Air Bank – úrok i na běžném účtu. 

Banka nechce vydělávat na vkladech klientů na jejich běžných účtech, proto nabízí klientům, kteří účet využívají, úročení financí na běžném účtu s maximálním možným zůstatkem 100000 Kč. Air Bank služby jsou srozumitelné, přehledné a přístupné široké veřejnosti. Dalšími produkty, které Vám banka nabízí, jsou spořicí účet, půjčka, platební karta a již zmíněné internetové bankovnictví. Internetové bankovnictví je opravdu nadstandardní. Máte možnost uzavřít smlouvu plně online bez podpisů papírů u kurýra.Konsolidace air bank

Air Bank se svou jednoduchostí a otevřeností snaží velice pozitivně zapůsobit na klienta. Snaží se zákazníky přesvědčit, že Air Bank je bankou, kterou můžou mít skutečně rádi. Půjčky jsou poskytovány i na refinancování půjček. Klienti Air Bank mohou půjčku získat ihned online přes internet. Nemusí chodit na žádnou pobočku banky. Každý, kdo splácí včas svou půjčku, Air Bank odpustí několik splátek. Velice zajímavou možností je výběr peněz z bankomatu pomocí tzv. výběrového kódu, když nemáte zrovna platební kartu u sebe. 

Air Bank – jednoduchá banka.

V jednoduchosti je krása a toto heslo splňuje i Air Bank. Nenabízí žádné přehnané a složité produkty. Je bankou pro běžné využívání těch úplně nejzákladnějších produktů, jako jsou běžné účty a platební karty k těmto účtům, spořicí účet, půjčky a internetové bankovnictví. Nejedná se o banku zcela bez poplatků, ale určitě je Air Bank zajímavou a jednoduchou bankou.