Nakupte si s úvěrem od Konsolidace home credit recenze

Home Credit a.s. – přední z poskytovatelů spotřebitelského financování.

Home Credit a.s. nabízí širokou škálu úvěrových produktů. Společnost Home Credit a.s. vznikla v roce 1997 a stala se jednou z předních poskytovatelů spotřebitelského financování v ČR. Nebankovní společnost Home Credit a. s. je členem skupiny Home Credit, která je plně ve vlastnictví skupiny PPF Group N. V. Své aktivity vyvíjí skupina Home Credit i na Slovensku, v Ruské federaci, Kazachstánu a mnoha dalších zemích. 

Home Credit a.s. – velká nabídka produktů.

V nabídce poskytovaných produktů si vybere opravdu každý. Společnost Home Credit a.s. Vám půjčí finance formou půjček, kreditních karet, ale také můžete nakupovat na splátky přímo u vybraných obchodníků. Nakoupit na splátky můžete téměř cokoli, od vybavení domácnosti nábytkem, elektrospotřebiči až k různým druhům zboží a sportovním potřebám nebo i financování dovolené. Vybrali jste si automobil, pak můžete také využít financování na splátky přímo u obchodníka.

Máte více půjček? Rádi byste je doplatili a měli jen jednu splátku? Home Credit a.s. umí sloučit Vaše půjčky do jedné a s nižší splátkou. Půjčku získáte bez poplatků a z pohodlí domova či kanceláře. Nemusíte nikam chodit, stačí zavolat a veškerou administrativu vyřídí Home Credit za Vás. Další možností sjednání půjčky je online půjčka přes internet. Preferujete osobní návštěvu na sjednání půjčky, pak můžete využít i pobočky vybraných pošt, kde Vám vyškolení zaměstnanci pomohou půjčku sjednat.Konsolidace home credit recenze

Home Credit a.s. – doplňkové služby k půjčkám.

Jako doplňkovou službu si můžete k úvěrovým produktům společnosti Home Credit a.s. sjednat také různé druhy pojištění produktů nebo úvěrovaného zboží. Home Credit a.s. Vám dává možnost se chránit před nepříjemnými událostmi. Úvěrovými produkty od společnosti Home Credit a.s. si můžete splnit své sny. Využijte nabídky.