Finance pro každého od Kreditní karta cetelem diskuze informujte se.

Cetelem – silná a stabilní společnost.

Cetelem je nebankovní společnost, která Vám pomůže vyřešit Vaše finanční problémy. Cetelem má dlouholetou tradici na českém trhu. Poskytuje kvalitní a komplexní nabídku finančních služeb. Je jedním z největších poskytovatelů úvěrových produktů. Na český trh vstoupila tato společnost v roce 1996 pod názvem Cetelem ČR, a.s. Obchodní činnost však začala v roce 1997, kdy poskytla první spotřebitelský úvěr. 

Cetelem – finanční pomoc pro každého z Vás. 

Dostali jste se do tíživé finanční situace? Máte mnoho splátek jiných úvěrů či kreditních karet? Cetelem  Vám pomůže snížit Vaše splátky a doplatit úvěry. Nezatíží Váš rodinný rozpočet, ale naopak se budete mít o mnoho lépe. Od roku 2000 začala společnost poskytovat osobní půjčky, které můžete využít téměř na cokoliv. Velkou finanční pomocí v dnešní době je také tzv. konsolidace půjček, která Vám pomůže snížit výdaje z Vašeho rodinného rozpočtu. Konsolidace půjček od Cetelemu Vám doplatí půjčky, které si sami určíte a ještě můžete získat navíc potřebnou hotovost. Kreditní karta cetelem diskuze

Mezi další úvěrové produkty patří také kreditní karty Cetelem, které můžete využívat při platbách v obchodní síti. Kreditní karty jsou možností získat okamžité finanční prostředky, které máte neustále u sebe. Za nákupy u obchodníků získáte i odměnu ve formě až 150 Kč zpět každý měsíc. Společnost Cetelem Vám poskytne finanční prostředky i na vybrané zboží přímo u obchodníka. Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte přímo v obchodě. Nákupy na splátky jsou pro Vás velice výhodné, zboží si ihned odnesete.Kreditní karta cetelem diskuze.

Cetelem ČR, a.s. - nabídka a vyřízení služeb i on-line.

Nemáte čas chodit někam na pobočky a žádat o úvěr nebo kreditní kartu? Chcete znát přesnou výši splátky a dobu splatnosti úvěru? Všechny tyto údaje si můžete zjistit na webových stránkách na úvěrových kalkulačkách. Zvolíte si sami výši úvěru, dobu splatnosti a ihned uvidíte výši splátky. Pokud se pro úvěr rozhodnete, pak nemusíte nikam chodit. Na kalkulačce po zadání parametrů úvěru či půjčky pouze stisknete tlačítko žádat a vyplníte své základní údaje. Cetelem vše vyřídí za Vás, rychle a jednoduše.