Udělejte si přehled o Oberbank ag.

Oberbank AG – součást společenství tří bank.

Oberbank AG byla založena již v roce 1869. Je součástí společenství tří bank spolu ještě s bankou BTV a BKS. Oberbank AG otevřela v roce 2004 pět svých poboček v České republice. Následně otevřela ještě dalších čtrnáct retailových poboček. Sídlo této banky je v Linci. V České republice působí Oberbank AG pobočka Česká republika jako univerzální banka. 

Oberbank AG – kompletní nabídka bankovních služeb.

Banka se v České republice nachází již v každém regionu. Oberbank AG splňuje požadavky privátních i firemních klientů. Je flexibilní bankou, která chce být klientovi, co nejblíže, proto zkracuje rozhodovací procesy a sází na důvěru klientů. Banka vyniká svým Osobním poradenstvím v diskrétním a příjemném prostředí. Přistupuje ke každému klientovi individuálně. Pro privátní klienty má v nabídce běžné účty včetně platebních karet. Samozřejmostí je také devizový účet a elektronické bankovnictví eBanking. Oberbank ag

V nabídce Oberbank AG nechybí ani úvěrové produkty.  Oberbank AG splní Vaše přání a sny. Potřebujete tedy na splnění svých snů půjčit peníze? Vyberte si spotřebitelský úvěr účelový nebo neúčelový. Jako finanční rezerva Vám poslouží Kontokorentní úvěr. V případě financování bydlení využijte nabídky hypotečních úvěrů, např. StandardHypotéku, Investiční Hypotéku nebo Hypotéku bez hranic a další. Své sny si můžete splnit i vhodným zhodnocením Vašich peněz. Spořicí účty, Termínované vklady, Životní pojištění nebo Investování do podílových fondů Vám pomohou získat zajímavé zhodnocení Vašich financí.Oberbank ag.

Oberbank AG – filiálky v zahraničí.

Pokud pojedete do zahraničí, pak můžete využít kteroukoliv filiálku Oberbank AG právě tam. Všechny filiálky jsou Vám k dispozici. Obslouží Vás v Rakousku, Německu, Maďarsku a na Slovensku. Oberbank AG má velkou celosvětovou síť, tj. více než 2500 korespondenčních bank. Banka se snaží pečovat o své klienty po celém světě, proto má k dispozici odborné poradce. Osobní poradenství je velice důležité, pečuje o Vás a hledá optimální řešení Vašich potřeb.