Peníze na cokoli získáte u Splátky essox

ESSOX s.r.o. – dceřiná společnost významné banky v ČR.

ESSOX s.r.o. je společností, které má připravené peníze pro každého, kdo je potřebuje. ESSOX je jednou z dalších významných nebankovních společností na českém trhu v oblasti úvěrování. Tento nebankovní subjekt je dceřinou společností jedné z největších bank v České republice, a to Komerční banky, a.s. a také francouzské společnosti SG CONSUMER FINANCE SA. 

ESSOX s.r.o. - úvěrové a leasingové služby v ČR.

Svou dlouholetou praxí získala společnost ESSOX velké zkušenosti v oblasti spotřebitelských úvěrů a leasingových služeb. Finanční leasing je možný pro podnikatele i soukromé osoby a je poskytován např. na zemědělské techniky, zdravotnické techniky, kancelářské a výpočetní techniky a mnoho dalších. Pokud máte zájem o nákup automobilu, můžete využít výhodné financování ESSOXu. 

Financovat lze nová i ojetá vozidla, osobní i užitková formou úvěru nebo leasingu. 

Další možností financování, kterou nabízí ESSOX, je nákup zboží nebo služeb prostřednictvím obchodních sítí. V nabídce společnosti nechybí také kreditní karty, např. karta Bonus Futuro nebo karta Benefit. A v neposlední řadě je to tzv. Bezpečná půjčka. Je to neúčelový úvěr určený pro klienty finanční skupiny Komerční banky.Splátky essox.

ESSOX s.r.o. – je partnerem pro každého, kdo potřebuje finance.

Společnost, jako poskytovatel finančních služeb, s názvem ESSOX LEASING a. s. byla založena v roce 1993. ESSOX s.r.o. vznikl v roce 2004. Potřebujete finance, pak si vyberte partnera, který Vám vyhoví, ESSOX  s.r.o. Profesionální pracovníci Vám poradí a poskytnou potřebné informace. Využijte on-line splátkový prodej z domova nebo z kanceláře.