Neznáte Waldviertler sparkasse bank ag, informujte se zde.

Waldviertler Sparkasse Bank AG – spojení dvou regionálních bank.

Waldviertler Sparkasse Bank AG je banka, která vznikla v září 2012 spojením dvou regionálních bank v Dolním Rakousku. Stala se tak druhou největší bankou v Dolním Rakousku. Waldviertler Sparkasse Bank AG je dnes již samostatný a nezávislý peněžní dům. Banka se řídí dle potřeb klientů, proto se tímto směrem i ubírá nabídka bankovních produktů a služeb. Spokojenost, otevřenost, upřímnost a partnerství jsou v této bance na prvním místě při obsluze klientů.

Waldviertler Sparkasse Bank AG – služby na pobočkách v ČR.

Významná banka v Dolním Rakousku má své pobočky i v České republice. V roce 1993 získala Waldviertler Sparkasse Bank AG od České národní banky bankovní koncesi k založení těchto poboček v ČR. Na území České republiky se nacházejí pobočky v regionu jižní Čechy a jižní Morava, a to v Jindřichově Hradci, Dačicích, Třebíči, Moravských Budějovicích, Pelhřimově a Třeboni. 

Bankovní služby a produkty mohou využívat fyzické osoby, podnikatelé, zemědělci a také města a obce. Waldviertler Sparkasse Bank AG na svých pobočkách v ČR nabízí základní bankovní produkty, jako jsou běžné účty a platební karty, vkladové účty nebo vkladní knížky, hypoteční úvěry a spotřebitelské úvěry. Na pobočkách banky můžete také uzavřít stavební spoření, neboť banka v této oblasti spolupracuje se Stavební spořitelnou České spořitelny. Oblast financování je rozdělena na různé druhy úvěrů, mezi které patří např. Eko úvěr, Investiční úvěr, Kontokorent pro lékaře, úvěry pro města a obce nebo úvěr na financování nákupu zemědělské techniky a mnoho dalších.Waldviertler sparkasse bank ag.

Waldviertler Sparkasse Bank AG – důvěryhodná banka.

Banka prochází mimořádným vývojem, což dokazuje obrovská důvěra klientů v regionech banky. Její vývoj jde opravdu rychle kupředu, neboť banka se zaměřuje také na obsluhu mladých lidí, která je jednou z priorit banky. Waldviertel Sparkasse Bank AG se řídí pouze jednou zásadou, a to, že Obecný užitek namísto užitku vlastního. Každý by měl dostat příležitost bezpečně a efektivně uložit své úspory. Waldviertler sparkasse bank ag